eLubin.pl

eLubin.pl

Opublikowano 19 marca 2010

PeBeKa na pisance (elubin.pl, 19 marca 2010)

"Bajecznie kolorowa, wykonana w technice kolażu karta świąteczna autorstwa Anety Adolph będzie oficjalną pocztówką świąteczną firmy PeBeKa na Wielkanoc 2010. Lubińska spółka rozstrzygnęła konkurs skierowany do podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych w Lubinie.Kapituła konkursu wyróżniła dodatkowo 11 prac.

- Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pracę. Powodzenie tej akcji to dla nas jasny sygnał, że jest ona potrzebna i warto ją kontynuować - podkreśla Jacek Kulicki, prezes PeBeKa.

To była już czwarta edycja konkursu, który cyklicznie, dwa razy w roku organizuje PeBeKa. Dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych musiały zmierzyć się tym razem z zadaniem wyjątkowym. Konkursowa kartka miała odwoływać się nie tylko do motywów świątecznych, ale uwzględniać również jubileusz 50-lecia, który w tym roku firma obchodzi.

- Młodzi artyści doskonale poradzili sobie z tym wyzwaniem - mówi Sylwia Miniewska z Kapituły konkursu, rzecznik prasowy PeBeKa. - Nasze logo pojawiło się kreatywnie wkomponowane na wielu pracach. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości i fantazji uczestników konkursu."

Wszelkie prawa zastrzeżone

PeBeKa