Świąteczne spotkanie w ZSiPO

Świąteczne spotkanie w ZSiPO

Opublikowano 18 grudnia 2012

Na tydzień przed Wigilią spotkaliśmy się w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych z uczniami, którzy uczestniczyli w IX edycji „Kartek życzliwości".

Okazją było oficjalne rozstrzygnięcie konkursu na bożonarodzeniową firmową kartkę PeBeKa - podopieczni lubińskiej placówki wysłali aż 62 propozycje świątecznej pocztówki. Kapituła konkursowa postanowiła wybrać pracę Adama Pażucha oraz wyróżnić pięcioro uczniów. Są to: Kamil Krzysiek, Jakub Sokołowski, Krystyna Pawliszyn, Kamil Budziak i Klaudia Kordylewicz. Podczas spotkania odebrali oni pamiątkowe dyplomy oraz upominki z rąk Jacka Kulickiego, prezesa Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa.

Na gości uroczystości też czekała niespodzianka:  dzieci i młodzież z Zespołu Szkół przygotowały bożonarodzeniowe przedstawienie z Mikołajem w roli głównej. Były świąteczne piosenki i recytacje, a także okoliczne scenki - można było m.in. posłuchać uczniów przebranych za pastuszków i grających na fletach.  A że do Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc nie zabrakło również życzeń składanych wszystkim uczestnikom.

Wszelkie prawa zastrzeżone

PeBeKa