PeBeKa na targach branżowych w Chile

PeBeKa na targach branżowych w Chile

Opublikowano 28 sierpnia 2012

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa uczestniczyło w dniach 23-25 sierpnia 2012 r. w targach górniczych Expominera del Pacifico w Iquique, w jednym z najważniejszych regionów wydobywczych Chile. Firma zaprezentowała się szerokiemu gronu przedstawicieli branży górniczej z całego świata jako ekspert w dziedzinie budowy szybów z zastosowaniem metody mrożenia górotworu.

Targi ExpoMinera del Pacifico organizowane są od 2008 roku i dziś uznawane są za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży górniczej tego regionu Ameryki. Według organizatorów w tegorocznej edycji imprezy wzięło udział 250 wystawców z całego świata, w tym m.in. z Chile, USA, Brazylii, Japonii, Czech i Polski. Swoje stoiska miały tam największe światowe firmy sektora górniczego takie jak: Teck, Komatsu, BHP Billiton.

PeBeKa prezentowała swoje usługi i doświadczenia w budowie szybów górniczych metodą mrożenia górotworu na stanowisku będącym częścią wspólnego segmentu przygotowanego przez KGHM Polska Miedź o powierzchni 54 metrów kwadratowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone

PeBeKa