Przed nami Barbórka

Przed nami Barbórka

Opublikowano 15 listopada 2011

Już za kilka dni rozpoczniemy oficjalnie świętowanie Dnia Górnika – inauguracją będzie Akademia Barbórkowa, która zapoczątkuje cały cykl branżowych spotkań.

Organizowana przez PeBeKę Akademia jest zawsze pierwszą tego typu uroczystością wśród spółek grupy kapitałowej KGHM. To okazja do spotkania się w szerokim gronie, omówienia minionych miesięcy pracy oraz wyzwań, które czekać nas będą w najbliższej przyszłości. To także czas nagradzania pracowników, podziękowań za zaangażowanie i sumienną pracę na rzecz firmy. W tym roku Akademia Barbórkowa odbędzie się w piątek 18 listopada w Centrum Kultury Muza, a po uroczystej części zaplanowano wspólną biesiadę.

Akademia będzie inauguracją tegorocznych obchodów górniczego święta. Tradycyjnie już nie zabraknie zabaw w stosownie męskim i damskim gronie. Panowie w galowych mundurach przyjmować będą adeptów, czyli młode lisy, do górniczego stanu podczas Karczmy Piwnej. W tym czasie panie bawić się będą na Combrze Babskim.

Wyjątkowym wydarzeniem będzie również Msza Święta w intencji obecnych i byłych pracowników PeBeKa, zaplanowana na 27 listopada o godz. 11.30 w kościele p.w. św. Jana Bosko w Lubinie. Pracownicy Przedsiębiorstwa wezmą w niej czynny udział poprzez m.in. czytanie Pisma Świętego czy składanie darów. Zapraszamy więc wszystkich do przybycia i wspólnego celebrowania mszy wraz ze swoimi rodzinami.

Wszelkie prawa zastrzeżone

PeBeKa