Nominacja za Wieliczkę

Nominacja za Wieliczkę

Opublikowano 28 października 2011

Kolejny raz profesjonalizm i wiedzę pracowników PeBeKi docenili specjaliści w branży – spółka została nominowana do prestiżowej nagrody „Tytan 2011” w kategorii budownictwa podziemnego. O tym, kto zdobędzie statuetkę, przekonamy się 8 listopada br.

Nagrody te przyznawane są już od pięciu lat przez przedstawicieli dwumiesięcznika „Geoinżynieria drogi mosty tunele” oraz jurorów, wśród których znajdują się specjaliści z największych polskich uczelni technicznych, m.in. Akademii Górniczo-Hutniczej czy politechnik z Wrocławia, Warszawy i Krakowa. Jurorzy mają do dyspozycji punkty, które rozdzielają pomiędzy pięciu finalistów w każdej z trzech kategorii: geoinżynierii, budownictwa podziemnego i mostowego. Statuetki Tytanów trafiają do firm realizujących najwyżej ocenione projekty.

PeBeKa pochwalić się może wykonaniem przebudowy podszybi oraz zbrojeniem szybu dla montażu dwóch dźwigów osobowo-towarowych w średniowiecznym szybie „Regis” w Kopalni Soli „Wieliczka” – i ta właśnie inwestycja trafiła do finałowego etapu konkursu. Więcej o konkursie oraz konkurentach Przedsiębiorstwa na stronie internetowej dwumiesięcznika:
http://konferencja.inzynieria.com/geoinzynieria/nagrody-tytan.html

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. może się już pochwalić jednym Tytanem w kategorii budownictwa podziemnego – zdobyła go w 2007 roku za wykonanie robót tunelowych przy budowie bielańskiego odcinka warszawskiego metra.

Wszelkie prawa zastrzeżone

PeBeKa