Mikołajki w PeBeKa

Mikołajki w PeBeKa

Opublikowano 13 grudnia 2010

Czy św. Mikołaj istnieje? Oczywiście! Mogły się o tym przekonać dzieci pracowników PeBeKa podczas Zabawy Mikołajkowej w lubińskiej Hali Sportowej. Nie zabrakło atrakcji, uśmiechu i mnóstwa prezentów.

Spotkanie rozpoczął spektakl „Gdzie jesteś św. Mikołaju?” Nie było to jednak zwykłe przedstawienie, lecz prawdziwa przygoda. Mali widzowie mogli bowiem aktywnie uczestniczyć w widowisku, m.in. śpiewając piękne, zimowo-świąteczne piosenki. Aktorzy wciągnęli do zabawy nie tylko dzieci, ale także dorosłych, którzy chętnie uczestniczyli w aranżowanych scenach. Przesłaniem przedstawienia były uniwersalne wartości takie, jak przyjaźń, miłość i wzajemny szacunek. Widzowie mogli też lepiej poznać tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Jak przystało na prawdziwą zabawę, ważnym punktem imprezy był wybór króla i królowej balu. Królową balu została Roksana Trzcińska (2,5 lat), córka Bartłomieja zatrudnionego w KRG Rudna. Natomiast na króla został koronowany Alan Skoczyński (4 lata), syn Grzegorza z KRM.
Św. Mikołaj, który również pojawił się na imprezie, obdarował uczestników balu prezentami oraz słodyczami. Najbardziej aktywne maluchy przez cały czas mogły korzystać ze specjalnie przygotowanych kącików kreatywnych, stanowisk plastycznych i wielu innych atrakcji.

O tym, jak wspaniale bawiły się wszystkie dzieci, może świadczyć poniższy fotoreportaż.

Wszelkie prawa zastrzeżone

PeBeKa