Czwarta edycja konkursu na kartki życzliwości

Czwarta edycja konkursu na kartki życzliwości

Opublikowano 25 lutego 2010

Już czwarty raz lubińskie przedsiębiorstwo PeBeKa zaprosiło do udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. W dotychczasowych edycjach do firmy wpłynęło już blisko 300 prac przygotowanych przez dzieci i młodzież. Zwycięska praca tradycyjnie zostanie wydrukowana jako profesjonalna kartka świąteczna, a PeBeKa roześle ją do swoich partnerów i kontrahentów.

Już najwyższy czas pomyśleć o tradycyjnej kartce świątecznej, która w doskonały sposób wyraża pamięć i dzieli się świąteczną radością. Ta tradycja w PeBeKa stała się okazją do nawiązania współpracy z Lubińskiem Zespołem Szkół Specjalnych, którego uczniów firma zaprasza do udziału w konkursie plastycznym. - Pierwszą edycję naszego konkursu zorganizowaliśmy tuż przed Bożym Narodzeniem 2008 roku – wspomina Agnieszka Kubica – Radek, Kierownik Działu Organizacji i Komunikacji PeBeKa, przewodnicząca kapituły konkursowej. – Za każdym razem jesteśmy zaskoczeni kreatywnością uczniów i urodą przygotowanych prac. Na konkurs przed ubiegłorocznymi Świętami Wielkanocnymi wpłynęło 80 prac, z których jako zwycięską wybraliśmy kartkę Wioletty Łuc, na której w radosnych barwach prezentowały się pisanki i kaczuszki. Teraz z ciekawością czekamy, co przyniesie aktualna, edycja konkursu i jak będzie wyglądała nasza firmowa kartka. W tym roku czekamy na nią wyjątkowo niecierpliwie, gdyż sam rok 2010 jest dla nas wyjątkowy. Jest to rok jubileuszowy, obchodzimy właśnie 50 lat działalności firmy.

Organizowanie cyklicznego konkursu na projekt świątecznej kartki stało się już w Przedsiębiorstwie Budowy Kopalń PeBeKa chlubną tradycją i sposobem na pomoc Zespołowi Szkół Specjalnych. Tym razem na podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych czeka wyzwanie nadzwyczajne - tematem konkursu jest „Jubileuszowa Kartka Wielkanocna 2010”. PeBeKa w tym roku obchodzi właśnie zaszczytny jubileusz pięćdziesięciolecia utworzenia firmy.

Prace konkursowe przyjmowane będą do 5 marca 2010 roku w sekretariacie PeBeKa przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 76 w Lubinie z dopiskiem: „Konkurs na jubileuszową kartkę wielkanocną 2010”. Już 12 marca zwycięzców wyłoni specjalnie powołana do tego celu kapituła konkursu. Na laureatów jak zawsze czekają atrakcyjne nagrody, jednak największą nagrodą dla uczestników będzie możliwość opublikowania zwycięskiej pracy w formie firmowych jubileuszowych kartek wielkanocnych. PeBeKa jak co roku roześle je wraz z świątecznymi życzeniami do swoich klientów i firm współpracujących, wspierając w ten sposób utalentowane dzieci i młodzież.

Wszelkie prawa zastrzeżone

PeBeKa